Черновецький виділив 1,5 мільйона на гіпс

Середа, 3 лютого 2010, 18:23

Київський міський голова Леонід Черновецький розпорядився щодо негайного виділення додаткових коштів в розмірі 1,5 мільйона гривень на фінансування лікувальних закладів, в яких працюють травмпункти.

Про це заявила перший заступник голови КМДА Ірена Кільчицька, повідомляє прес-служба мерії.

"У зв'язку із складними погодними  умовами до травматологічних пунктів столичних лікарень звертається велика кількість людей. Для нас вкрай важливо, щоб всі лікувальні установи, в яких працюють травмпункти, були повною мірою забезпечені рентгенівською плівкою, бинтами, гіпсом та іншими медичними засобами для надання якісної та своєчасної допомоги громадянам", - зазначила Кільчицька.

За інформацією Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення КМДА, у період з 17 грудня 2009 року по 31 січня 2010 року у лікувальних закладах Києва зареєстровано 10 182 звернення щодо травмування через ожеледь.

Водночас, ні завідуючі травматологічними відділеннями, ні чергові лікарі травмпунктів ще нічого не чули про виділені кошти. Хоча всі відзначають, що травматизм нині підвищений (різні травмпункти за добу приймають від 35 до 80 осіб), а необхідними ліками медзаклади не забезпечені.

"Не знаю, як інші, а я особисто не чув ні про які кошти. Хоча на сьогодні пункт незадовільно забезпечений новокаїном, гіпсом, бинтами та іншими препаратами", - сказав черговий лікар одного з травмпунктів Віктор.  

Тетяна із травмпункту поліклініки №2 Деснянського району взагалі кинула слухавку, почувши запитання про кошти і забезпечення необхідними препаратами.

Водночас, за словами чергових лікарів, необхідності у другому черговому травматологу немає, оскільки, незважаючи на велику кількість пацієнтів на добу, великий черг перед кабінетами практично немає.

Тим часом, постраждалим від ожеледиці радять скаржитися до суду на неприбрані вулиці .

Зокрема, перший заступник глави МінЖКГ Олександр Мазурчак пообіцяв, що тим хто подасть до суду на Київську міськдержадміністрацію, МінЖКГ готовий видати висновок, що причиною цього стало невиконання діючого законодавства Київською адміністрацією.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua