Фондовий ринок сповнений оптимізму

Середа, 3 лютого 2010, 12:20

Український фондовий ринок сповнений оптимізму в ході першої половини торговельної сесії у середу.

Про це ідеться в оперативному щоденному огляді компанії iTrader.

Індекс УБ зростає на 1,7%, встановлюючи черговий історичний максимум в районі позначки в 1705 пунктів.

Практично всі ліквідні акції додають у ціною від 1 до 3%.

Особливо можна виділити динаміку цін акцій Банку Форум (+4,3%) на чутках про можливий продаж блокуючого пакету банку нинішньому мажоритарному акціонеру.

Так само можна відзначити динаміку акцій вагонобудівників, Крюківського вагонобудівного і Стаханівського вагонобудівного заводу на 6,8% і 4,0% відповідно.

"Індекс УБ переступив позначку важливого опору в районі 1700 пунктів. У разі закріплення вище поточних рівнів, можна чекати продовження висхідного руху. Але необхідно пам'ятати про негативну динаміку на міжнародних ринку попереднього тижня, яка може бути розворотом тренда на спадний", - зазначає старший трейдер iTrader Володимир Волков.

Зовнішній новинний фон залишається досить позитивним для продовження зростання на українському фондовому ринку.

На тлі заяв про боку Китаю про можливе збільшення споживання сирої нафти в 2010 році на 40%, ціни на цеий вид сировини піднялися на 4-5% в ході торгів у вівторок.

На цьому тлі зростають фондовий ринок Росії та деяких країн азіатського регіону.

Але необхідно пам'ятати, що китайські фінансові регулятори продовжують поступове посилення монетарної політики шляхом збільшення кредитних ставок на іпотеку, що приведе до певного охолодження економіки.

Позитивна корпоративна звітність, а також макроекономічна статистика останніх декількох днів повернула учасникам ринку оптимізм з приводу подальшого відновлення економіки.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!