Уряд дав ще півмільярда на столицю

П'ятниця, 26 лютого 2010, 19:07

Кабінет міністрів затвердив порядок використання у 2010 році коштів стабілізаційного фонду у розмірі 500 млн. грн. для виконання функцій столиці.

Цей порядок закріплений постановою уряду, передає агентство "Інтерфакс-Україна".

У документі наголошується, що у разі браку коштів стабфонду на дані потреби будуть спрямовуватися кошти від приватизації держмайна, а також надходження від розміщення державних цінних паперів. 

Відповідно до порядку, зокрема, на будівництво чотирьох пускових комплексів південно-західного каналізаційного колектора передбачається виділити 97,6 млн. грн.

На будівництво водогінної мережі від вул. Гречка до Великої кільцевої дороги в Подільському, Шевченківському і Святошинському районах - 52,2 млн. грн. 

На комплексну реконструкцію лінії швидкісного трамвая від вул. Старовокзальна до Великої кільцевої дороги - 75,6 млн. грн., а на будівництво першої черги каналізаційного колектора - 55,2 млн. грн.

Також 40,5 млн. грн. виділено на перекладку напірного каналізаційного колектора від насосної станції житлового масиву Святошин до Чумаківського колектора.

Крім того, передбачається виділення 23,6 млн. грн. на реконструкцію дамб мулових полів Бортницької станції аерації, а також 16,6 млн. грн. на проекти реконструкції споруд очистки стічних каналізаційних вод.

Уряд зобов'язав Київську міськдержадміністрацію узгодити розподіл коштів стабфонду з комітетами Верховної ради з питань фінансів і банківської діяльності та з питань бюджету.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"