Думка експерта: "Кернел" може стати другим за розміром експортером олії

Понеділок, 15 лютого 2010, 17:40 -

Міноритарні акціонери оператора олійного ринку України Allseeds Group В'ячеслав Петрище і Корнеліус Врінс досягли домовленості про продаж приналежного їм пакету акцій компанії у розмірі 37,6% власникам аграрного холдингу Kernel Holding SA.

У результаті угоди з міноритарними акціонерами групи і за умови отримання позитивного висновку від АМКУ, Kernel Holding SA отримає права на 100% акцій Allseeds Group.

Як повідомила у коментарі "Економічній правді" аналітик інвесткомпанії Dragon Capital Тамара Левченко, у разі успішного завершення цієї угоди практично закінчиться консолідація в галузі переробки насіння соняшнику в Україні.

Kernel стане лідером цього ринку з часткою 35%, а також другим за розміром українським експортером соняшникової олії, контролюючи приблизно чверть експорту цього продукту.

Водночас, за словами експерта, вірогідність отримання дозволу Антимонопольного комітету на консолідацію є достатньо високою, оскільки жоден з цих показників не перевищує граничний рівень в 50%, встановлений АМКУ.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"