Інвестори згадали про борги Дубая

Понеділок, 15 лютого 2010, 09:34

Вартість страхування облігацій Дубая від дефолту повернулася до листопадових рівнів.

Акції дубайської компанії впали в неділю в середньому на 3,5% через побоювання інвесторів з приводу боргових проблем емірату, повідомляє агентство "Интерфакс".

За даними видання The Wall Street Journal, власникам облігацій державної холдингової компанії Dubai World, яка намагається реструктурувати борги на 22 млрд. доларів, буде запропонована розстрочка на 7 років за списання 40% боргу.

Сам Dubai World відмовилася коментувати пропозицію, направлену кредиторам.

У листопаді Dubai World попросив кредиторів про відстрочку на півроку щодо обслуговування боргів для проведення переговорів про реструктуризацію.

Паніку серед інвесторів, яка виникла у зв'язку з цим, допомогло зупинити надання Дубаю допомоги з боку сусідньої Абу Дабі у розмірі 10 млрд. доларів.

Допомога сусіднього емірату дозволила держкомпанії виплатити, зокрема, 4,1 млрд. доларів за ісламськими облігаціями сукук.

Повідомлення про невигідні для кредиторів умовах реструктуризації змусили інвесторів, стурбованих всі останні дні ситуацією навколо Греції, згадати і про боргові проблеми Дубая.

Ціна свопів на кредитний дефолт Дубая виросла в п'ятницю на 12 пунктів - до 631,08 базисного пункту, найвищої позначки з 27 листопада, повідомляє Bloomberg.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"