Тимошенко кинулася контролювати соцвиплати

Четвер, 11 лютого 2010, 11:15

Прем'єр Юлія Тимошенко доручила профільним міністерствам перевірити наявність доплат у працівників сфер освіти і охорони здоров'я.

Про це вона повідомила, відкриваючи в четвер засідання Кабінету міністрів.

"Ми повинні взяти під повний контроль виплату усіх соціальних платежів у нашій державі", - заявила Тимошенко.

Вона доручила Міністерствам охорони здоров'я та освіти разом з Міністерством фінансів та Міністерством праці і соцполітики перевірити, чи здійснюються в усіх регіонах України 20-відсоткова доплата за стаж працівникам відповідних галузей.

Прем'єр дала на це час до наступного засідання Кабміну.

При цьому Тимошенко звернула увагу на те, що в середу у Верховній раді голосувався закон про підвищення соцстандартів за авторством депутата від Партії регіонів Михайла Папієва, заради ухвалення якого ПР тривалий час блокувала трибуну.

"І Янукович, і його фракція за свій закон про підвищення соціальних стандартів дали всього 2 голоси - і вже сьогодні очевидно, що ніхто з команди Януковича ніяких соціальних стандартів не збирався підвищувати. Це просто були передвиборчі піартехнології", - заявила вона.

"Тобто ідеться про те, що вже після виборів починають відкриватися великі передвиборчі обмани. Людям потрібно просто трошечки враховувати це у подальших політичних визначеннях", - сказала Тимошенко.

На засіданні в четвер уперше з'явилася перед журналістами після другого туру виборів президента, в якому вона поcтупилася Віктору Януковичу.

Результати виборів вона не коментувала.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"