Київ продасть два ринки

Понеділок, 1 лютого 2010, 13:03

Київська міська рада вирішила приватизувати будівлі Володимирського і Житнього комунальних ринків на аукціоні.

Про це сказано в рішенні Київради №541/2610 від 29 жовтня 2009 року, повідомляє агентство "Українські новини".

Цим рішенням Київрада внесла зміни до програми приватизації комунального майна на 2007-2010 року.

Зокрема, Київрада доповнила перелік об'єктів, що підлягають приватизації, нежитловими будинками на вулиці Горького, 115 у Голосіївському районі і на вулиці Верхній Вал, 16 у Подільському районі.

При цьому в рішенні не зазначено, що за цими адресами знаходяться відповідно Володимирський і Житній ринки.

Також у рішенні не зазначено площу будинків, але зазначається, що вона відповідає даним бюро технічної інвентаризації.

Згідно зі стенограмою засідання Київради 29 жовтня 2009 року, доповнення проекту рішення про програму приватизації пунктами про приватизацію ринків з голосу під час обговорення проекту вніс депутат від фракції блоку Леоніда Черновецького Петро Іванов.

"З метою наповнення бюджету міста Києва прошу доповнити додаток 4 до рішення 62/723 двома позиціями: нежитловий будинок на вулиці Горького, 115 і вулиці Верхній Вал, 16, площа згідно з даними БТІ, на аукціон", - цитується в стенограмі Іванов.

Внесене Івановим доповнення депутати не обговорювали, а заступник мера Києва, секретар Київради Олесь Довгий перед голосуванням не вказав, з якими виправленнями приймається рішення.

Рішення в цілому Київрада прийняла 64 голосами за необхідних 61.

Як повідомлялося, сесія Київради 29 жовтня 2009 року тривала з 10:00 до 22:00, вона проходила з блокуванням трибуни депутатами Блоку Кличка.

У лютому 2008 року Київміськадміністрація ініціювала приватизацію 35 комунальних підприємств, у числі яких Володимирський і Житній ринки, однак ці плани набули широкого розголосу і мерія відмовилася від них.

В 2006 році Київміськадміністрація змінила керівництво 3-х комунальних ринків - Бессарабського, Житнього і Володимирського.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"