Багатодітні сім'ї зможуть використовувати 50% знижки на квартплату

Понеділок, 4 січня 2010, 14:40

З 1 січня 2010 року набули чинності зміни до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей.

Закон спрямований на посилення соціального захисту багатодітних сімей, поліпшення їх державної підтримки, створення більш сприятливих умов для виховання дітей у таких сім'ях, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

Законом передбачається, що багатодітним сім'ям надаються 50% знижки на квартплату в межах норм, передбачених чинним законодавством.

Крім того, передбачається 50%-ва знижка плати за користування комунальними послугами (газ, електрику та інші послуги) та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб у межах норм, визначених законодавством.

Багатодітні сім'ї мають право, відповідно до закону, на позачергове встановлення квартирних телефонів. При цьому абонплата за користування квартирними телефонами встановлюється в розмірі 50% від затверджених тарифів.

Крім того, закон передбачає пільги дітям з багатодітних сімей - безкоштовне отримання ліків за рецептами лікарів, щорічне медичне обстеження і диспансеризація в державних і комунальних відомствах охорони здоров'я, безкоштовний проїзд на всіх видах міського пасажирського транспорту.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!