Акціонери "Укртатнафти" знову не досягли кворуму

П'ятниця, 29 січня 2010, 11:49

Збори акціонерів кременчуцького ЗАТ "Укртатнафта", призначені на 29 січня, знову не відбулися через відсутність кворуму.

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на свої джерела.

Порядок денний зборів акціонерів містив питання про затвердження договорів купівлі-продажу цінних паперів, розподіл прибутку та затвердження термінів виплати дивідендів за 2006-2008 роки, нагадує агентство.

Акціонери також планували розглянути питання зміни органів управління та контролю "Укртатнафти". Зокрема - питання членства наглядової ради, ревізійної комісії і правління. 

Як повідомлялося, попередні збори акціонерів ЗАТ "Укртатнафта", призначені на 22 січня, також не відбулися через відсутність кворуму.

ЗАТ "Укртатнафта" створене відповідно до указів президентів України та Республіки Татарстан 1994 року на базі Кременчуцького НПЗ. 

Внаслідок судових розглядів частка татарстанських акціонерів практично зведена до нуля, на підприємстві з'явився новий великий акціонер - пов'язане з групою "Приват" ТОВ "Корсан". Йому належить 19,45% акцій. 

Ще 28,78% перебуває на казначейському рахунку емітента і чекає продажу. Першочергове право на цю частку мають нинішні акціонери.

Компанії "Нафтогаз України" належить 43% акцій "Укртатнафти".

Потужності Кременчуцького НПЗ розраховані на переробку до 18,6 млн. тонн сировини на рік.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!