Тимошенко б'є рекорди з роздачі землі

Неділя, 24 січня 2010, 16:01

Прем'єр Юлія Тимошенко вручила більше 7 тис. безкоштовно оформлених земельних актів мешканцям міста Золотоноша та Золотоніського району Черкащини.

Про це повідомила прес-служба уряду.

"Це рекордна кількість земельних актів. Ми такі рекорди ставимо по всій країні. Ми будемо продовжувати цю програму і за три-чотири місяці ми її завершимо", - заявила прем'єр.

За словами Тимошенко, на даний момент видано один мільйон актів по всій країні.

Крім того, вона передала 40 автомобілів швидкої допомоги закладам охорони здоров'я Черкаської області.

"Ці машини дадуть можливість хвору людину з сіл і селищ довести до лікарні, а лікарям сільської місцевості, де дуже великі відстані, доїхати до людини, якщо вона тяжко хвора і знаходиться вдома", - сказала вона.

"Ми зробимо так, щоб кожне село і селище було забезпечено такими медичними машинами", - зазначила Тимошенко під час церемонії передачі "швидких".

За словами прем'єра, одним з головних стратегічних пріоритетів для уряду є повна модернізація і реформування системи охорони здоров'я.

"Мета, щоб за 5 років Україна увійшла до 30 найсильніших країн світу, які матимуть розвинуту систему охорони здоров'я, і щоб у Східній Європі держава мала одну з найкращих моделей системи охорони здоров'я", - сказала вона.

Тимошенко зазначила, що якщо в політиці припиняться чвари, то за півтора-два роки система охорони здоров'я може стати на ноги.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!