Колишні власники ІСД здійснили ротації в Польщі

Субота, 23 січня 2010, 19:35

Колишній генеральний директор меткомбінату "ІСД Ченстохова" (Польща) Анджей Стоклоса став головою правління АТ "Судноверф Гданськ".

Виконувати свої обов'язки він почне з 1 лютого, пише видання "Дело".

Член Наглядової ради судноверфі Роман Галензевскі повідомив у п'ятницю, що склад правління вже повністю укомплектовано.

За його словами, ситуація на підприємстві після призначення глави не зміниться, тому що "її може змінити тільки ринок та отримання замовлень".

На судноверфі продовжується реструктуризація продукції та працевлаштування. Планується звільнення 300 чоловік.

Хоча, за словами Галензевського, на підприємстві впроваджуються нові технології та обладнання. У середині року планується будівництво заводу вітряних станцій. Виробництво цих станцій буде одним з 3-х видів діяльності судноверфі, крім будівництва суден і сталевих конструкцій.

Як повідомлялося, наприкінці 2007 року Індустріальний Союз Донбасу купив Гданьську судноверф.

У початку 2010 року контрольний пакет ІСД, у тому числі меткомбінати в Польщі (Ченстохова), Угорщини (Dunaferr) придбали російські компанії Evraz Group і "Металінвест".

Продаж корпорації "ІСД" консорціуму російських інвесторів не торкнулася Гданської судноверфі. Підприємство було виведено зі складу корпорації ще рік назад на вимогу кредиторів.

У коментарі "Інвестгазеті" прес-секретар ISD Polska Яцек Ленський розповів, що зараз Гданською судноверф'ю управляє союз ISD Stocznia (75%). Частка польського уряду становить 25%.

При цьому він уточнив, що ISD Stocznia контролюється компанією зареєстрованою на Кіпрі і належить трьом акціонерам: Сергію Таруті, Віталію Гайдуку і Олегу Мкртчану.

Таким чином, продавши всі свої акції в металургійних активах, вони все ще зберігають контроль над Гданською судноверф'ю.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!