"ТНК-ВР" купить 118 заправок в Україні

П'ятниця, 22 січня 2010, 12:04

Російсько-британська "ТНК-ВР" у грудні 2009 року уклала угоду про придбання товариства з обмеженою відповідальністю "ВікОйл", яка володіє в Україні мережею з 118 автозаправних станцій у 13 регіонах України.

Про це повідомляє агентство "Українські новини" з посиланням на проспект компанії ТNК-ВР International limited до випуску єврооблігацій на 8 млрд. доларів.

"У грудні 2009 року "ТНК-ВР" уклала угоду про придбання 100% частки в "ВікОйл", компанії, що займається роздрібним і оптовим продажем нафтопродуктів в Україні", - сказано в повідомленні.

Планується, що угода буде закрита протягом першого кварталу 2010 року після завершення низки процедур, серед яких одержання дозволу від Антимонопольного комітету і низки операцій у рамках реструктуризації "ВікОйлу".

Крім 118 АЗС, "ВікОйлу" належить 8 нафтобаз і 122 земельні ділянки (під будівництво АЗС) на різних стадіях розробки.

Станом на 30 вересня 2009 року мережа ТНК-ВР в Україні складалася з 50 власних АЗС і 250 джоберських.

Як повідомлялося, мережа АЗС "ВікОйлу" раніше працювала під брендом "Укртатнафта", але тепер проводиться ребрендинг, створюється нова торговельна марка Formula.

Мережа закуповує за прямими договорами нафтопродукти стандарту не нижче Євро-3 у Лисичанського НПЗ, який належить "ТНК-ВР", і "Лукойл-одеський НПЗ", а для продажу палива під ТМ Formula (бензини - не нижче Євро-5, дизпаливо - не нижче Євро-4) - у закордонних постачальників: Литовської "Орлен Летува", Мозирський НПЗ у Білорусі і Норвезької STATOIL.

Російсько-британський холдинг "ТНК-ВР" - одна з найбільших нафтогазових компаній. Українськими активами цієї компанії управляє "ТНК-ВР Комерс".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"