За експорт електроенергії у лютому позмагаються три компанії

Вівторок, 19 січня 2010, 14:29

Заявки на участь в аукціоні з доступу до пропускної спроможності міждержавних електромереж України для експорту електроенергії на період з 1 по 28 лютого 2010 року подали три компанії.

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-секретаря Міністерства палива та енергетики Фента Ді.

За його словами, в аукціоні 19 січня візьмуть участь ТОВ "Східенерго", ВАТ "Західенерго" і держпідприємство "Укрінтеренерго".

Як повідомлялося, НЕК "Укренерго" виставляє на торги доступ до 2,315 тис. МВт пропускної здатності міждержавного перетину.

На продаж, зокрема, буде виставлена розбита на чотири лоти пропускна здатність міждержавного перетину для експорту електроенергії з "Бурштинського енергоострова" у напрямку на Словаччину, Угорщину та Румунію загальним обсягом 250 МВт.

Перетин у напрямку передачі Добротвірська ТЕС - Замость (Польща) представлена двома лотами загальним обсягом 215 МВт.

Крім того, "Укренерго" виставляє на торги чотири лоти пропускної здатності міждержавного перетину у напрямку на Молдову загальним обсягом 250 МВт і дев'ять лотів загальним обсягом 1600 МВт в напрямку Росії.

У той же час на торги, як і на попередньому місячному аукціоні, не виставлені лоти з доступу до пропускної здатності міждержавного перетину у напрямку на Білорусь.

Стартова ціна лотів з "Бурштинського енергоострова" коливається від 487,536 тис. гривень до 975,072 тис. гривень, в напрямку Польщі початкові ціни лотів становлять 780,058 тис. гривень і 1 млн. 316,347 тис. гривень.

Як відомо, на двох попередніх аукціонах торги велися тільки за доступ до пропускної здатності міждержавного перетину для експорту електроенергії з "Бурштинського енергоострова" у напрямку на Словаччину, Угорщину та Румунію. Інші лоти не викликали інтерес у покупців.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!