Відсутність держбюджету виборам не завадить - Мінфін

Вівторок, 8 грудня 2009, 12:27

У Міністерстві фінансів запевняють, що незважаючи на неприйнятий закон про державний бюджет на 2010 рік, проблем з фінансуванням проведення виборів не буде, оскільки всі витрати забезпечуються урядом.

Про це заявила представник Мінфіну Лариса Хомутова під час семінару-наради з питань фінансового та матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення виборів у ЦВК, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

Хомутова зазначила, що, оскільки виборча кампанія охоплює два бюджетних роки, її фінансування має здійснюватися з бюджетів 2009 і 2010 років, при цьому в 2009 році проблем з фінансуванням виборчих комісій немає.

Що стосується наступного року, Хомутова зазначила, що на сьогоднішній день невідомо, коли буде прийнятий бюджет-2010.

"До прийняття цього закону і затвердження розпису бюджету на наступний рік Міністерство фінансів 1 січня 2010 року затвердить тимчасовий розпис фінансування державного бюджету на 2010 рік", - зазначила вона.

У той же час, Хомутова підкреслила, що Кабінет міністрів доручив Мінфіну забезпечити в січні-лютому 2010 року витрати на проведення виборів в обсязі 969,6 млн. гривень.

"Тобто виборчий процес у нас буде профінансований незалежно від того, що бюджет не прийнятий", - додала вона.

Як відомо, загальний обсяг витрат на підготовку до проведення виборів у 2009 році становить 47,8 млн. гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!