Тимошенко заборонила "медіа-приватизацію"

Понеділок, 7 грудня 2009, 15:36

Кабінет міністрів пропонує законодавчо заборонити приватизацію Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ).

Відповідний законопроект про внесення КРРТ до переліку об'єктів, що не підлягають приватизації, зареєстрований у Верховній Раді 4 грудня, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

Як говориться в пояснювальній записці до документу, законопроект покликаний посилити контроль держави за збереженням і використанням майна концерну, що має загальнодержавне значення, а також створити умови для безперешкодного здійснення ним діяльності.

Як повідомлялося, у листопаді 2008 року постановою уряду КРРТ переданий у підпорядкування Міністерству транспорту й зв'язку (управлінню Державного комітету з телебачення і радіомовлення).

Наприкінці грудня того ж року указом президента дію цієї постанови було припинено, проте в кінці квітня 2009 року Віктор Ющенко скасував цей указ.

Процес передачі КРРТ до сфери управління Мінтрансзв'язку завершився в травні.

Концерн РРТ створений 1972 року. У його підпорядкуванні знаходиться практично вся мережа теле-і радіотрансляції України.

До складу концерну входить 31 державне підприємство, 25 з яких - обласні радіотелевізійні мовні центри, що входять до єдиного технологічного комплексу і надають телерадіокомпаніям послуги мовлення.

Концерн також є виконавцем державної програми переходу України на цифрове телебачення. Як повідомлялося, для фінансування цієї програми Рада національної безпеки і оборони допускає можливість приватизації частки у 49% в КРРТ.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!