Ющенко не підпише листа до МВФ

П'ятниця, 4 грудня 2009, 14:07

Президент Віктор Ющенко не готовий підписати лист намірів до Міжнародного валютного фонду, що необхідно для виділення Україні четвертого траншу кредиту stand by.

Про це сказала голова секретаріату президента Віра Ульянченко в інтерв'ю газеті "Україна молода", повідомляє агентство "Українські новини".

"Знову погоджуватися взяти на себе черговий мішок боргів - значить взяти на себе відповідальність за непрофесіоналізм уряду. Президент цього сьогодні зробити не може", - сказав Ульянченко, відповідаючи на запитання, чи готовий Ющенко підписати цей лист.

Вона зазначила, що в попередні рази президент підписував ці листи, однак уряд не виконав зобов'язання, узяті перед фондом.

"Повторити цей крок сьогодні - значить знову взяти на себе відповідальність. А віри словам уряду вже немає", - сказала Ульянченко.

Вона підкреслила, що країна позичає величезні кошти й повинна бути чітка програма їх використання.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вважає за необхідне для України надання їй Міжнародним валютним фондом 4 траншів кредиту stand by до виборів президента.

Однією з умов для продовження співробітництва з МВФ є підписання президентом, прем'єром, спікером Верховної ради й головою Національного банку листа намірів і направлення його фонду.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!