Донецьку недодали півмільярда на Євро-2012

Середа, 30 грудня 2009, 14:26

Донецька область не отримала з державного бюджету понад 500 мільйонів гривень на реалізацію програми підготовки і проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Про це у середу, 30 грудня, на прес-конференції в Донецьку сказав начальник головного управління економіки Донецької облдержадміністрації Віктор Машошин, повідомляє "Остров".

"Цього року держава недофінансовала цю програму десь на 500 мільйонів", - зазначив Машошин.

За даними прес-служби Донецької облдержадміністрації, станом на грудень 2009 року з державного бюджету за програмою підготовки і проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року недофінансовано по Донецькій області 515 млн. гривень, або 73% річного плану.

"Вчора ми з Києва повернулися і далі погоджуємо програму Євро-2012. Ціна питання - 17 мільярдів гривень. Питома вага державних капвкладень 31% із цієї суми, решта - інвесторів і місцевого бюджету, тобто 69%", - сказав Машошин.

При цьому в Донецьку розпочато будівництво нового аеровокзального комплексу, проектна вартість якого становить 1,4 млрд. гривень. Передбачено загальне фінансування об'єкта з державного, обласного та місцевих бюджетів. Нагадаємо, що введення в експлуатацію аеровокзального комплексу заплановано на серпень 2011 року. Також, розпочато будівництво 16 нових готелів на загальну суму 530 млн. гривень, з яких освоєно 170 млн. гривень, а також заплановано будівництво ще 10 нових об'єктів готельної інфраструктури із залученням коштів у сумі 325 млн. гривень.

"Дороги ми почнемо будувати під кредити, але, напевно, будемо брати кредити під Євро-2012 під гарантії уряду. Тоді будемо разом віддавати, але будувати треба - це робочі місця", - зазначив начальник головного управління економіки Донецької ОДА.

За його словами, в планах обласної влади завершити до Євро-2012 об'їзне кільце навколо Донецька, привести дороги в порядок в напрямку Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя.

Українська правда.Чемпіон

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!