Івченко відкинув звинувачення Тимошенко у здачі ГТС

Середа, 30 грудня 2009, 09:24

Колишній голова правління НАК "Нафтогаз України" Олексій Івченко спростовує звинувачення прем`єр-міністра України Юлії Тимошенко в здачі газотранспортної системи (ГТС) і підземних газових сховищ (ПСГ) України в оренду компанії RosUkrEnergo на 25 років.

Про це він заявив у вівторок на прес-конференції в "УНІАН".

"Контракт на 25 років було справді підписаний, але не мною і не в 2005 році. Контракт на 25 років підписано в Києві 29 липня 2004 року. Підписанти - голова правління НАК "Нафтогаз України" Бойко Юрій Анатолійович і представник компанії RosUkrEnergo Вольфганг Путчек", - заявив він, демонструючи копію контракту журналістам.

При цьому Івченко додав, що "в липні 2004 року Івченком в "Нафтогазі" і не пахло. Як ви знаєте, я був призначений в "Нафтогаз" головою правління 3 березня 2005 року".

"Нинішня заява Тимошенко зумовлена нічим іншим, як політичною доцільністю і політичною технологією. Оскільки минулої суботи ми провели Форум українських націоналістів (Івченко є головою Конгресу українських націоналістів - УНІАН), де висловили підтримку кандидатові в Президенти Віктору Ющенку, а не Юлії Тимошенко", - заявив він.

Також екс-глава "Нафтогазу" відзначив, що підписані 19 січня 2009 року Тимошенко газові контракти - це "свідома зрада національних інтересів України задля здачі газотранспортної системи України, заради банкрутства "Нафтогазу" і заради політичних дивідендів".

"Цим контрактом від 19 січня закладено абсолютно пряму здачу без бою і безболісно газотранспортної системи України, і не тільки газотранспортної системи України, Російській Федерації", - додав він.

Як повідомлялося, на прес-конференції у вівторок Тимошенко заявила, що за часів управління НАК "Нафтогаз України" Івченком "на 25 років в оренду RosUkrEnergo було здано газотранспортну систему і газові сховища України".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!