"Укртелеком" і "Київстар" домовилися про тарифи на інтерконект

Четвер, 3 грудня 2009, 13:21

Компанія "Укртелеком" і оператор мобільного зв'язку "Київстар" підписали договір, який регулює тарифи на послуги взаємопідключення до мереж (інтерконект) на 2009-2010 роки.

Про це заявив голова Національної комісії регулювання зв'язку Сергій Колобов, повідомляє агентство "Українські новини".

"Є інформація, що між "Укртелекомом" і "Київстаром" договір уже підписано", - зазначив він.

Колобов додав, що до 5 грудня очікується підписання аналогічного договору між "Укртелекомом" і оператором "Український мобільний зв'язок" (бренд МТС).

"Таким чином, найгострішу проблему щодо інтерконекту знято", - зазначив голова НКРЗ.

Він підкреслив, що оператори домовилися щодо тарифів не тільки на 2009 рік, але й на 2010 рік.

Також Колобов прогнозує, що найближчим часом домовленості щодо ставок інтерконекту будуть оформлені і між мобільним оператором "Астеліт" (бренд life:)) і "Укртелекомом".

Як повідомлялося, з початку 2009 року більшість операторів фіксованого і мобільного зв'язку не можуть домовитися щодо ставок інтерконекту між собою.

Цей конфлікт розбирався в Антимонопольному комітеті, який спочатку виніс рішення про визнання кожного з операторів монополістом на ринку інтерконекту у своїй мережі, що надавало НКРЗ можливість встановити граничні ціни на цю послугу.

Згодом АМКУ на прохання мобільних операторів скасував своє рішення для проведення додаткового розслідування, яке не завершено досі.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!