Укргазбанк завершив процес реструктуризації боргів

Вівторок, 29 грудня 2009, 13:54

Укргазбанк уклав угоди з реструктуризації облігацій серій "А", "В" і "С" на загальну суму 176,1 млн. грн. і завершив процес реструктуризації корпоративних зобов'язань.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби банку.

"Серед інвесторів, які погодилися реструктуризувати облігації банку, були великі українські банки, у тому числі і державні та банки з іноземним капіталом, іноземні інвестори і пенсійні та інвестиційні фонди", - наголошується в повідомленні.

За словами заступника голови правління Укргазбанку Станіслава Шлапака "переговори щодо реструктуризації були непростими, однак взаємна гнучкість підходів дозволила сторонам знайти компромісне рішення".

Згідно з рішенням наглядової ради банку, окрім стандартної схеми реструктуризації, власникам облігацій також було запропоновано (в якості альтернативного варіанту) замість зобов'язань банку отримати ОВДП терміном погашення три роки. Частина власників на такий варіант погодилася.

"Підкреслюємо, ми не вважаємо цей варіант "кращим" або "найгіршим" ніж стандартний - він був розроблений, в першу чергу, через наявність у деяких власників законодавчих обмежень їхньої діяльності, що не дозволяють тримати у своєму портфелі облігації банку", - роз'яснює Шлапак .

Голова правління банку Олександр Морозов висловлює задоволення від співпраці з власниками облігацій і консультантами банку.

"Це дозволило значно поліпшити ситуацію, і ми сподіваємося на подальше ефективне партнерство", - додав Морозов.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!