Надра Банк знайшов привід не платити

Четвер, 24 грудня 2009, 11:55

Надра Банк призупинив виплати за депозитними, картковими і поточними рахунками фізосіб.

Про це ідеться у повідомленні прес-служби банку.

"Беручи до уваги інформацію про рішення Кабінету міністрів щодо переведення депозитів вкладників Надра Банку в Родовід Банк і подальшої виплати депозитів через цей банк, з 24 грудня Надра Банк призупиняє виплати коштів по депозитних, карткових та поточних рахунках клієнтів - фізичних осіб за будь-якими програмами, крім зарплатних проектів, - до прийняття Нацбанком та Кабінетом міністрів остаточного рішення щодо переведення депозитів вкладників до іншої фінустанови", - ідеться у повідомленні.

Призупинення виплат клієнтів Надра Банку, згідно з повідомленням, також обумовлене технічною необхідністю підготовки реєстрів вкладників для передачі до іншого банку.

Надра Банк заснований в 1993 році. На початок жовтня 2009 року його найбільшими акціонерами залишалися кіпрські Novartik Trading Limited (60,9967%) і Manmade Enterprises Limited (30,7406%).

23 грудня Кабінет міністрів прийняв рішення про передачу рахунків вкладників фізосіб і частини активів з Надра Банку в Родовід Банк і має намір звернутися до Нацбанку з відповідною ініціативою.

Родовід Банк бере участь в урядовій програмі рекапіталізації банків. Уряд отримав під контроль 99,99% акцій банку.

Згідно з рішенням Кабміну, в Родовід Банк переводяться зобов'язання по вкладах населення проблемного Укрпромбанку.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!