Родовід Банку знову дозволили не повертати гроші

Понеділок, 21 грудня 2009, 15:21

Національний банк України ввів повний мораторій на задоволення вимог кредиторів у Родовід Банку терміном на три місяці.

Про це повідомляє агентство "УНІАН" з посиланням на прес-службу Нацбанку.

"Постановою правління Національного банку України від 15 грудня 2009 року №743 "Про продовження мораторію на задоволення вимог кредиторів ПАТ "Родовід Банк" продовжено мораторій шляхом введення повного мораторію на задоволення вимог кредиторів терміном на три місяці - з 16 грудня 2009 року по 15 березня 2010 року", - ідеться у повідомленні.

Як повідомлялося, з 16 березня 2009 року Нацбанк запровадив у ПАТ "Родовід Банк" тимчасову адміністрацію терміном на один рік.

Мораторій на задоволення вимог кредиторів був запроваджений на шість місяців - з 16 березня по 15 вересня 2009 року.

Пізніше Національний банк України продовжив мораторій на задоволення вимог кредиторів ПАТ "Родовід Банк" до 16 жовтня 2009 року.

Після закінчення цього терміну правління Нацбанку продовжило мораторій в банку ще на два місяці - з 16 жовтня по 15 грудня 2009 року, окрім зобов`язань банку за договорами банківських вкладів (депозитів), договорами банківських рахунків, а також за зобов`язаннями щодо переказу коштів в межах лімітів, встановлених тимчасовим адміністратором банку та узгоджених з НБУ.

У листопаді 2009 року за розпорядженням уряду розпочався процес передачі частини активів проблемного Укрпромбанку (мережа і частина кредитного портфеля) і пасивів (вклади фізосіб) у державний Родовід Банк.

Останній уже розпочав процес виплати вкладникам Укрпромбанку і за станом на сьогодні вже повернено майже 1 млрд. гривень таких вкладів.

ПАТ "Родовід Банк" зареєстровано в 1990 році.

Статутний капітал банку влітку 2009 року був збільшений у 6,5 рази - до 2,809 млрд. гривень за рахунок докапіталізації за участю держави. За її результатами Міністерство фінансів України стало власником 99,9721% акцій "Родовід Банку".

У грудні за рахунок коштів уряду статутний капітал банку збільшено ще на 5,6 млрд. гривень - до 8,4 млрд. гривень для виплати фізособам-вкладникам Укрпромбанку.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!