Податкова ініціює розширення своїх повноважень

Середа, 2 грудня 2009, 09:33

Державна податкова адміністрація (ДПА) ініціює розширення повноважень своїх органів.

Відповідні зміни до закону про Державну податкову службу України передбачені законопроектом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", повідомляє агентство "УНІАН".

Повноваження ДПА розширюються у частині проведення позапланових виїзних перевірок, якщо платником податків подана декларація з негативним значенням ПДВ на 100 тис. грн. або в декларації заявлено до відшкодування негативне значення ПДВ за наявності підстав вважати, що розрахунок суми бюджетного відшкодування було здійснено з порушеннями норм податкового законодавства.

Крім того, законопроект передбачає розширення повноважень податкових інспекцій, зокрема, їм надається право обстежувати будь-які виробничі, складські, торгові та інші приміщення (території), засоби виробництва, транспортні засоби та інші об`єкти, які використовуються для господарської діяльності платників податків.

Також законопроектом пропонується ввести норму, згідно з якою під позапланові перевірки підпадають юридичні та фізичні особи, які порушують трудові права працівників, пов`язані з оплатою праці, мають заборгованість перед бюджетом і державними цільовими фондами.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!