В Європі зростають продажі авто

Вівторок, 15 грудня 2009, 18:48

Продажі автомобілів в Європі в листопаді зросли на 26,6%.

Про це йдеться в повідомленні Європейської асоціація виробників автомобілів (ACEA), передає агентство "Інтерфакс-Україна".

Продажі збільшилися зокрема, за рахунок програм стимулювання автовласників до обміну старих машин на нові, що викликало стрибок попиту на деяких великих ринках країн Західної Європи.

У листопаді було зареєстровано 1,182 млн.. нових машин. Зростання показника триває вже шостий місяць поспіль.

"Полярні зміни показника в Західній Європі (зростання на 30,6%) і в країнах - нових членах Євросоюзу (падіння на 16,7%) відображають вплив схем з оновлення парку автомобілів на основних західноєвропейських ринках", - йдеться у звіті ACEA.

Асоціація також звернула увагу на те, що в цьому році в листопаді в Європі було в середньому по країнах на 1 робочий день більше, ніж 2008 року.

У листопаді зростання автомобільного ринку Великобританії склав 57,6%, Франції - 48,3%, Іспанії - 37,3% та Італії - 31,2%.

Єдиними країнами Західної Європи, котрі продемонстрували зростання в січні-листопаді, були Австрія (на 7,9%), Франція (7,6%) і Німеччина (на 25,4%).

У Східній Європі підвищення продемонстрували Словаччина (на 10,7%) і Чехія (на 10,1%).

Однак експерти очікують спад на автомобільному ринку Європи в 2010 році, коли закінчиться дія урядовими програмами, в рамках яких покупці віддають на злам старі автомобілі і купують нові.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!