"Нортіма" продовжує воювати з Фондом держмайна

Понеділок, 14 грудня 2009, 13:52

ТОВ "Нортіма" вимагає повернення 400 млн. гривень, перерахованих у якості гарантії для участі в конкурсі з продажу державного пакету акцій ВАТ "Одеський припортовий завод" (ВАТ "ОПЗ").

Про це йдеться у судовому позові ТОВ "Нортіма" до Фонду державного майна та Державного казначейства, повідомляє агентство "УНІАН".

Позов спрямовано до Господарського суду Києва. 

Зокрема, як зазначається у позовові, ТОВ "Нортіма" вважає рішення конкурсної комісії щодо невизнання її переможцем конкурсу з продажу пакета акцій ВАТ "ОПЗ" незаконним та заявляє про намір звернутися до суду з відповідним позовом, у тому числі щодо зобов'язання ФДМУ укласти з ТОВ "Нортіма" договір купівлі-продажу пакету акцій, як з переможцем конкурсу.

Окрім суми конкурсної гарантії позивач вимагає від відповідачів сплати процентів за користування грошовими коштами та процентів за порушення грошового зобов'язання. 

Загальна сума вимог "Нортіми" складає 403,149 млрд. гривень. Слухання у справі призначені на 23 грудня 2009 року.

Як повідомлялося, 29 вересня ТОВ "Нортіма" придбало контрольний пакет ВАТ "Одеський припортовий завод" у розмірі 99,567% статутного фонду за 5 млрд. гривень. Ціна продажу перевищила початкову на 1 млрд. гривень.

Проте комісія Фонду держмайна з приватизації Одеського припортового заводу ухвалила рішення не визнавати ТОВ "Нортіма" переможцем у конкурсі з приватизації ОПЗ у зв`язку з тим, що він був проданий за заниженою ціною.

Після цього своїм наказом Фонд державного майна затвердив протокол засідання конкурсної комісії з продажу пакета акцій ВАТ "ОПЗ". Зокрема, у п.2 цього наказу йдеться про повернення учасникам конкурсної гарантії.

При цьому, грошові кошти у розмірі 400 млн. гривень на рахунок ТОВ "Нортіма" не надійшли.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!