У Тимошенко запевняють, що інформація про відмову МВФ застаріла

Субота, 12 грудня 2009, 11:59

Питання про виділення Україні четвертого траншу кредиту Міжнародного валютного фонду знаходиться на стадії підготовки до розгляду Радою директорів МВФ.

Про це заявив віце-прем`єр-міністр Григорій Немиря, коментуючи інформацію The New York Times про те, що Міжнародний валютний фонд відклав надання Україні четвертого траншу кредиту, повідомляє агентство "УНІАН".

"Вже до кінця поточного року ми очікуємо позитивного рішення Ради директорів МВФ щодо виділення четвертого траншу кредиту", - сказав Немиря, підкресливши, що Україна виконала головні вимоги фонду.

Також Немиря повідомив, що на даний момент вдалося з`ясувати, що для написання статті в The New York Times була використана застаріла інформація про ситуацію з виділенням Україні чергового траншу кредиту МВФ.

Як повідомлялося, в номері від 10 грудня американське видання The New York Times, посилаючись на дані, одержані від офіційного представника МВФ, опублікувало інформацію про те, що МВФ відклав до завершення президентських виборів надання Україні останнього - четвертого - траншу кредиту в розмірі 3,5 млрд. доларів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!