"Укртатнафта" перенесла аукціон із продажу 28,8% своїх акцій

Четвер, 26 листопада 2009, 16:42

Компанія "Укртатнафта" перенесла аукціон з продажу 28,7788% своїх акцій з 28 листопада на кінець 2009 - початок 2010 року.

Про це агентству "Українські новини" повідомило інформоване джерело.

За його словами, у рамках організації аукціону "Укртатнафта" розіслала всім акціонерам заводу відповідні повідомлення.

Як повідомлялося, 3 листопада Верховний Суд залишив у силі рішення Господарського суду Полтавської області від 13 березня, які визнали незаконною купівлю урядом Республіки Татарстан (Росія) 28,7788% акцій "Укртатнафти".

Компанія "Інформсистема" (Дніпропетровськ), яка є власником реєстру компанії "Укртатнафта", списала 28,7788% акцій заводу з рахунку Міністерства земельних і майнових відносин республіки Татарстан на рахунок НПЗ на виконання рішення Госпсуду Полтавської області.

У листопаді Господарський суд Полтавської області визнав незаконною купівлю компанією "Татнєфть" (Росія) 8,6% акцій "Укртатнфти".

Раніше "Укртатнафта" через суди домоглася визнання недійсними купівлю 18,296% своїх акцій компаніями AmRuz Traiding й SeaGroup, афілійованих із російською "Татнєфтью".

Після чого на 27 червня було оголошено аукціон, у ході якого компанія "Корсан", афілійована з групою Приватбанку, придбала цей пакет за 2,1 млрд. гривень.

Із своєї сторони татарстанська сторона також через судові інстанції домоглася продажу з аукціону 11 вересня 73,92% компанії "Татнафтопром", переможцем якого стала нафтова компанія "Алойл" (Бавли, Татарстан).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!