НКРЗ СКАСУЄ КОНКУРС НА ВИДАЧУ 3G-ЛІЦЕНЗІЙ

Четвер, 26 листопада 2009, 11:50

Національна комісія регулювання зв'язку має намір скасувати конкурс на видачу ліцензії на користування радіочастотним ресурсом для надання послуг мобільного зв'язку третього покоління (3G).

Про це Економічній правді повідомило джерело в НКРЗ.

За словами співрозмовника, у п'ятницю буде проведено засідання Комісії, на якому буде офіційно оголошено про скасування конкурсу.

Як повідомлялося, НКРЗ наприкінці вересня оголосила конкурс на видачу ліцензій, запропонувавши операторам смугу шириною 25 МГц на 15 років зі стартовою ціною в 400 млн. гривень. Комісія призначила дату конкурсу на 27 листопада.

Заявки на участь у конкурсі подали три оператори мобільного зв'язку: ЗАТ "Київстар GSM", ЗАТ "Український мобільний зв'язок" і ТОВ "Астеліт".

Для підтвердження своєї участі оператори 23 листопада перерахували НКРЗ тендерні гарантії в розмірі 40 млн. гривень кожен.

25 листопада президент Віктор Ющенко указом №967 призупинив доручення Кабінету міністрів Національній комісії з питань регулювання зв'язку провести аукціони із продажу ліцензій на здійснення мобільного зв'язку в стандарті UMTS (3G) на використовуваних зараз Міністерством оборони радіочастотах.

На думку президента, запропонований урядом механізм звільнення радіочастотного ресурсу не передбачає відповідних підготовчих заходів, наслідком чого стане зниження рівня боєздатності Збройних сил країни.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!