ФДМ продасть "Луганськтепловоз" у квітні

Середа, 25 листопада 2009, 14:43

Конкурс з продажу 76% акцій холдингової компанії "Луганськтепловоз" може відбутися на початку квітня 2010 року.

Про це заявив заступник голови Фонду держмайна (ФДМ) Олександр Потімков журналістам, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"Ми сподіваємося, що встигнемо опублікувати оголошення ще цього року. Після публікації має пройти 75 днів. Думаю, що конкурс відбудеться або в кінці березня, але, швидше за все, це буде початок квітня", - сказав він.

Як повідомлялося, відповідно до внесених коректив в помісячний план-графік приватизації в 2009 році, ФДМ у грудні має намір оголосити конкурс з використанням елементів аукціону 76% акцій ВАТ "Холдингова компанія "Луганськтепловоз".

ФДМ має намір 2 грудня провести конкурс з відбору оцінювача ринкової вартості 76% акцій ВАТ "ХК "Луганськтепловоз".

Згідно з рішенням Луганського господарського суду від 12 жовтня цього року 5 листопада пакет акцій "Луганськтепловозу" у 76% було списано з рахунку управляючої компанії "Брянський машзавод" (РФ) і перераховано на рахунок ФДМ.

За словами в.о. голови Фонду Дмитра Парфененка, компенсація КК "Брянський машзавод", яка навесні 2007 року заплатила за ці акції 292,505 млн. грн. при стартовій ціні 292 млн. грн., за законом буде виплачена тільки після повторного продажу цього пакета.

"Луганськтепловоз" випускає магістральні та маневрові тепловози, дизель-і електропоїзди, трамваї, поворотні кола, запчастини для залізничного транспорту. Основні замовники - "Укрзалізниця" і "Російські залізниці".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!