У Путіна хочуть поговорити з Тимошенко про газ

Четвер, 19 листопада 2009, 08:59

Прем'єри України і Росії Юлія Тимошенко і Володимир Путін під час своєї зустрічі в Ялті обговорять ситуацію в газовій сфері.

Про це заявив заступник керівника апарату уряду РФ Юрій Ушаков.

За його словами, у четвер Путін разом з Тимошенко проведе засідання російсько-українського комітету з питань економічного співробітництва.

Безпосередньо перед початком засідання комісії відбудеться зустріч прем'єрів у вузькому складі. "Там природно, дуже детально, докладно буде розглянута ситуація у газовій сфері", - сказав Ушаков.

Він підкреслив, що в газовому питанні "існує багато аспектів, які треба обговорювати".

"Перед кожним сьомим числом (дата оплати Україною поставок російського газу) виникає ситуація, близька до тупикової. Це, природно, не може не хвилювати главу уряду Росії, який безпосередньо займається цією темою", - заявив Ушаков.

"Натискає, буквально, на всі педалі, звертається і безпосередньо до українських колег, які повинні виконувати свої зобов'язання, звертається до колег по ЄС, щоб ситуація була такою, коли є домовленості, які автоматично виконуються", - сказав він.

"Поки весь процес йде не без серйозних неузгодженостей", - зазначив керівник апарату уряду РФ.

Крім того, за його словами, до порядку денного засідання російсько-української комісії включені питання співробітництва в атомній енергетиці, промисловості, транспорті, авіаційній промисловості, космічній промисловості, агропромисловому комплексі, науці і техніці та інші.

За підсумками очікується підписання протоколу засідання.

Як відомо, раніше прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що під час зустрічі в Ялті "газові" питання обговорюватися не будуть.

"Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!