Кредобанк достроково погасив кредит

П'ятниця, 13 листопада 2009, 13:10

Кредобанк завершив дострокове погашення кредитної лінії загальним обсягом 90 млн. дол.

Про це повідомляється в прес-релізі Кредобанку.

"10 листопада Кредобанк здійснив дострокове повернення РКО Bank Polski SА останніх 10 млн. доларів з кредитної лінії у 90 млн. доларів, яка була відкрита в листопаді 2008 року", - говориться в повідомленні.

Польський банк РКО Bank Polski SА, який є стратегічним інвестором Кредобанку, надав кредитну лінію українському банку для підтримки ліквідності та забезпечення виконання зобов'язань банку перед клієнтами та партнерами під час фінансової кризи.

Кредитна лінія була відкрита українському банку наприкінці 2008 року терміном на 3 роки. Але вже у другому кварталі цього року Кредобанк почав скорочувати обсяг заборгованості за кредитною лінією, оскільки зміг помітно наростити власну депозитну базу.

"Ми вирішили повернути позику достроково. Адже протягом останніх 7 місяців приріст коштів клієнтів на рахунках Кредобанку склав 528 млн. гривень,  з них 281 млн. гривень - це кошти фізичних осіб", - зазначив голова правління Кредобанку Іван Феськів.

За його словами, метою кредитної лінії було надати банку додаткову підтримку ліквідності під час перших місяців кризи, коли в банківський системі мав місце панічний відтік депозитів.

"Оскільки зараз ми спостерігаємо стабільний притік депозитів, як від населення, так і від корпоративних клієнтів, це дозволило нам відмовитися від використання коштів кредитної лінії. В той же час, зазначена кредитна лінія залишається діючою і Кредобанк зможе нею скористатися знову, якщо в цьому виникне потреба", - припустив голова правління банку.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!