Тимошенко не дасть "Одеса-Броди" запрацювати на аверс?

Четвер, 12 листопада 2009, 17:22

Президент Віктор Ющенко вважає, що при нинішньому прем'єр-міністрові Юлії Тимошенко нафтопровід "Одеса-Броди" не запрацює в аверсному режимі.

Про це він заявив під час наради з проблемних питань функціонування промислових підприємств у Кременчуці Полтавської області, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

Ющенко відзначив, що нафтопровід "Одеса-Броди", який має запрацювати в аверсному режимі, є найбільш вигідним проектом для всієї Європи, включаючи Прибалтику, Польщу, Чехію, Австрію та ін

Глава держави відзначив, що, по суті, здійснюється блокада протягом 3-4 років з переведення нафтопроводу в аверсний режим.

За словами Ющенка, перехід на аверсний режим не робиться з однієї причини - "це питання політичних зобов'язань, які особисто прем'єр-міністр дала певної стороні і поки цей прем'єр-міністр буде, як своїх вух, нам не бачити аверсного забезпечення України каспійською нафтою - ось це вся політика".

Як відомо, Ющенко раніше неодноразово критикував Тимошенко за опір переведення нафтопроводу "Одеса-Броди" в аверсний режим роботи для транспортування каспійської нафти.

Нині нафтопровід використовується для транспортування російської нафти.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!