Уряд визначив ціни на маски

Неділя, 1 листопада 2009, 14:01

Уряд встановив граничний рівень цін на окремі лікарські засоби і вироби медичного призначення.

Відповідне рішення розміщено на сайті Кабміну.

Як зазначається у документі, це зроблено "з метою стабілізації цінової ситуації на ринку лікарських засобів і виробів медичного призначення на період епідемії грипу А/Н1N1".

Зокрема, згідно з переліком, оптово-відпускна ціна маски одноразового використання складає 0,73 грн., а роздрібна - 1 грн.

Гранична оптово-відпускна ціна марлевої маски багаторазового використання - 1,1 грн., роздрібна - 1,5 грн. Погонний метр марлі має коштувати оптом 1,45 грн., а у роздріб - 2 грн.

Гранична роздрібна ціна шприца має складати 0,7 грн. за штуку, а оптова - 0,51.

Пара рукавичок у роздріб має коштувати не більше 1 грн., а оптом - 0,73 грн.

Гранична оптова ціна 10 грамів оксолінової мазі складає 6,16 гривень, а роздрібна - 8,5.

Згідно з розпорядженням, Міністерство охорони здоров'я може вносити зміни до переліку за погодженням з Мінекономіки.

Крім того, уряд прийняв рішення про розбронювання матеріальних цінностей мобілізаційного резерву у зв'язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання поширенню грипу та гострих респіраторних захворювань.

Зокрема, розброньована медична марля в обсязі 6 млн. метрів, яка зберігається на центральних складах МОЗ, базах спецмедпостачання.

Держкомрезерв має здійснити відпуск розброньованої марлі на безоплатній основі держдепартаменту з питань виконання покарань в обсязі 1 млн. метрів, іншим одержувачам - решту марлі за рознарядкою Мінекономіки.

Згідно з документом, Мінфін має виділити Держкомрезерву 10 млн. гривень для поповнення запасів марлі з урахуванням відпущеного згідно з цим розпорядженням обсягу за рахунок коштів, виділених МОЗ для фінансування невідкладних заходів, спрямованих на запобігання поширенню інфекційних захворювань.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!