Стельмах отримує лише 13 тисяч

Середа, 7 жовтня 2009, 14:31

Заробітна плата голови НБУ Володимира Стельмаха становить 13,8 тис. гривень на місяць.

Про це заявив голова ради НБУ Порошенко, виступаючи у Верховній Раді.

"Заробітна плата глави Національного банку становить 13 800 гривень на місяць, а далі йдуть нарахування. Щодо нарахувань ми інформацію не отримали. На найближчому засіданні ради НБУ я на прохання трьох членів ради внесу це питання до порядку денного", - сказав він.

Порошенко також зауважив, що рада Нацбанку не встановлює зарплати членам правління НБУ.

Він повідомив, що 15 вересня 2008 року раді надійшли пропозиції по кошторису на 2009 рік.

"Фонд оплати праці там був збільшений лише на прогнозний показник інфляції. Ми ці показники затвердили. Коли розпочалася криза, ми в порушення процедури ініціювали питання про зменшення фонду оплати праці", - зазначив Порошенко.

Таким чином відбулося 8%-е скорочення фонду оплати праці.

"Зараз ми зробили запит, що середня зарплата в Нацбанку трохи перевищує 6 тисяч гривень на місяць. Я хочу вас запевнити, що хоча це здається великою зарплатою, в комерційних банках сердня зарплата більша. І якісно підготовлений фахівець Нацбанку з руками буде затребуваний в будь-якому комерційному банку", - наголосив Порошенко.

Як відомо, раніше Микола Томенко заявив , що у голови НБУ Володимира Стельмаха зарплата становить майже 300 тисяч гривень. При цьому Стельмах купив автомобіль "Мерседес-Бенц" за 1 мільйон 90 тисяч гривень.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!