Moody's погіршило рейтинг імовірності дефолту "Нафтогазу"

Вівторок, 6 жовтня 2009, 19:50

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service погіршило рейтинг імовірності дефолту НАК "Нафтогаз України" на один щабель - з "Ca" до "Ca/LD", відображаючи дефолт компанії за зобов'язаннями погасити єврооблігації на 500 млн. доларів у визначений термін 30 вересня.

Про це ідеться у повідомленні прес-служби Moody's.

У той же час, згідно з повідомленням, корпоративний рейтинг "Нафтогазу" в іноземній валюті та його боргові рейтинги залишені без змін - на рівні "Caa2".

Вони як і раніше знаходяться у списку на перегляд з невизначеним напрямком в очікуванні реакції кредиторів "Нафтогазу" на його пропозицію про реструктуризацію.

Як повідомлялося, 1 жовтня міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings понизило довгострокові рейтинги дефолту емітента в іноземній і національній валюті НАК "Нафтогаз України" з С до RD ("технічний дефолт").

Представник президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський на прес-конференції у вівторок висловив упевненість, що 9 жовтня тримачі облігацій НАК "Нафтогаз України" висловлять попередню згоду з умовами реструктурування єврооблігацій, запропонованими НАКом.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!