"Нібулону" дозволили копати у миколаївському каналі

Четвер, 29 жовтня 2009, 13:09

Антимонопольний комітет зобов'язав Міністерство транспорту та зв'язку усунути перешкоди для здійснення днопоглиблювальних робіт в акваторії порту Миколаїв товариством "Нібулон".

Про це йдеться у повідомленні комітету.

Про вжиті заходи міністерство має повідомити комітет у двадцятиденний термін.

Як встановив АМКУ, Мінтрасзв'язку безпідставно відмовляє в погодженні проведення днопоглиблювальних робіт "Нібулоном" на орендованих земельних ділянках в межах акваторії, прилеглої до причалу підприємства в порту Миколаїв.

З метою проведення таких робіт СП попередньо отримало всі необхідні погодження місцевих та центральних органів виконавчої влади, в тому числі й Держфлотінспекції Мінтрансзв'язку.

Крім того, безпідставність позиції Мінтрансзв'язку "Нібулону" підтвердили висновки Міністерства юстиції, експертизи Академії правових наук України та судові рішення з цього приводу.

За висновками комітету, дії Мінтрансзв'язку створюють нерівні умови для підприємств, які конкурують, працюючи на ринку перевалки зернових та олійних культур у межах порту Миколаїв.

"В умовах, коли Україна стала світовим гравцем на ринку зерна, дії Мінтрансзв'язку, яке перешкоджає діяльності підприємства, що здійснює перевалку зерна на експорт, є не лише сумнівними з правової точки зору, а й такими, що призводять до зменшення експортного потенціалу нашої держави", - зазначив в.о. голови Антимонопольного комітету.

За його словами, якщо висунуті комітетом вимоги не будуть виконані у встановлений термін, ми порушимо справу за фактом антиконкурентних дій Мінтрансзв'язку.

Мельниченко також повідомив, що комітет вирішив поінформувати Кабінет міністрів про ситуацію, що склалася в акваторії порту Миколаїв.

Як повідомлялося, конфлікт між державою та приватним бізнесом у морегосподарській галузі набув великого розмаху.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!