"Укравтодор" розрахувався з підрядниками векселями на 446 мільйонів

Вівторок, 27 жовтня 2009, 15:55

Державна служба автомобільних доріг України ("Укравтодор") за станом на 1 жовтня оплатила векселями послуги підрядників на суму 446,1 млн. гривень.

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу "Укравтодору".

Згідно з повідомленням, за дев'ять місяців 2009 року на погашення кредитних зобов'язань спрямовано 5,83 млрд. гривень з отриманих 9,238 млрд. гривень.

Зокрема, на ці цілі використано 3,817 млрд. гривень залучених в цьому році позикових коштів і 2,013 млрд. гривень зі спецфонду державного бюджету.

Як повідомлялося, в липні Кабінет міністрів збільшив граничний рівень позик, за яким можуть бути надані державні гарантії для "Укравтодору" в 2009 році, на 3 млрд. гривень - до 8 млрд. гривень.

Пізніше Кабмін дозволив "Укравтодору" здійснювати розрахунки з господарюючими суб'єктами за поставлені товари, роботи і послуги в ході підготовки та проведення в Україні Євро-2012 за допомогою векселів.

Згідно з постановою уряду №841 від 29 липня, векселі будуть видаватися під процентну ставку у розмірі ставки рефінансування Національного банку України "плюс" 2,5% річних. Погашення векселів буде здійснюватися з 1 вересня до 1 грудня 2012 року.

Авалістом в цьому випадку виступає Міністерство фінансів. Авальовані векселі передаються для обліку ВАТ "Державний ощадний банк України".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!