Тимошенко урізала квартирні субсидії

Вівторок, 27 жовтня 2009, 13:51

Кабінет міністрів затвердив перерозподіл субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та допомоги населенню за підсумками дев'яти місяців 2009 року.

Про це йдеться у розпорядженні уряду № 1261-р від 21 жовтня за підписом прем'єра Юлії Тимошенко, повідомляє агентство "УНІАН".

Документ зокрема вимагає від Мінфіна зменшити "видатки споживання за бюджетними програмами "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот" на суму 256725,6 тис. гривень" та урізати видатки за програмою "обслуговування внутрішнього державного боргу" на 1527745,2 тис. гривень.

"Вільні" 1784470,8 тис. гривень, які утворюються в результаті, Мінфін має кинути на програму "Додаткові дотації з державного бюджету місцевим бюджетам", а саме - на "додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів", - уточнюється в постанові.

Також у документі пояснюється, що "перекидання" коштів з субсидій на квартиру та обслуговування внутрішнього держборгу України на субсидії місцевим бюджетам має відбутися у рамках "вимог постанов Кабінету міністрів від 27 травня 2009 року № 504 "Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів від 9 березня 2006 року № 268" і від 30 вересня 2009 року № 1073 "Про підвищення заробітної плати працівникам бібліотек", збільшення видатків на індексацію заробітної плати відповідно до статті 55 Закону України "Про Державний бюджет на 2009 рік", зростання ціни на природний газ для бюджетних установ, що фінансуються з місцевих бюджетів, та з метою недопущення створення простроченої кредиторської заборгованості з цих виплат".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!