Кредитори "Нафтогаза" здалися

Понеділок, 19 жовтня 2009, 19:12

Більше 93% власників існуючих єврооблігацій НАК "Нафтогаз України" погодились на запропоновані компанією умови реструктуризації.

Про це повідомляє прес-служба НАКу.

19 жовтня 2009 року у Лондоні відбулась зустріч власників єврооблігацій компанії на суму 500 мільйонів доларів.

Під час зустрічі власники цінних паперів провели голосування з приводу запланованої НАК "Нафтогаз України" Програми обміну зовнішніх зобов'язань, включаючи розгляд поданих заявок на обмін існуючих зобов'язань на нові облігації, деноміновані у доларах США, у співвідношенні 1:1.

Термін погашення за новими облігаціями настає у вересні 2014 року. До того ж вони будуть випущенні під суверенні гарантії та матимуть ставку купону на рівні 9,5%.

За результатами голосування більш ніж 93% власників існуючих єврооблігацій проголосували за підтримку Програми обміну, йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, паралельно НАК веде переговори про реструктуризацію на таких же умовах двосторонніх зовнішніх кредитів, отриманих від Deutsche Bank, Credit Suisse і Depha Bank.

Борг "Нафтогазу" Depha Bank оцінюється в суму близько 220 млн. доларів, Credit Suisse International - близько 550 млн. доларів і Deutsche Bank - близько 395 млн. доларів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!