Івано-Франківськ для модернізації аеропорту продав гелікоптер

Понеділок, 19 жовтня 2009, 10:44

У Івано-Франківську почалася модернізація аеропорту.

Зокрема, для розширення рульових доріжок аеропорту облрада вже виділила 2,39 млн. гривень, отримані від продажу гелікоптера, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу облради.

Згідно з повідомленням облради, у зв'язку з проведенням футбольних матчів Євро-2012 у Львові, Івано-Франківський аеропорт набуває статус запасного і з 2010 року облрада очікує надходження 22 млн. гривень з держбюджету на його модернізацію.

За ці кошти облрада розраховує замінити світло-сигнальну систему аеропорту, облаштувати додаткові стоянки для літаків, реалізувати інші проекти.

Також облрада розраховує, що витрати щодо облаштування сучасного міжнародного залу та придбання додаткової техніки для аеропорту візьме на себе інвестор.

Для координації робіт з модернізації аеропорту облрада і облдержадміністрація створили спільну раду, яку очолили перший заступник і заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Юрій Бодоряк і Тарас Парфан, заступник голови облради Остап Дзеса.

Як відомо, з 1 квітня 2010 року у зв'язку із закриттям аеропорту у Львові частина авіарейсів буде переведена до Івано-Франківська.

Майновий комплекс обласного комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Івано-Франківськ" з 2005 року перебуває в оренді ВАТ "Нафтохімік Прикарпаття".

У червні 2009 року Івано-Франківська облрада дозволила "Нафтохіміку Прикарпаття" реалізувати гелікоптер Мі-8Т експертною вартістю 4,0796 млн. гривень, який є частиною цілісного майнового комплексу аеропорту.

З 1 січня 2006 року Івано-Франківська облрада самостійно розпоряджається майном територіальних громад міст, сіл та селищ області.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!