Металургам і хімікам залишили дешеву електроенергію

П'ятниця, 16 жовтня 2009, 18:54

Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) продовжила мораторій на підвищення роздрібних тарифів на електроенергію для підприємств гірничо-металургійного комплексу (ГМК) та хімічної промисловості до листопада 2009 року.

Відповідне рішення закріплене постановою комісії №1192 від 15 жовтня 2009 року, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

Таким чином, роздрібні тарифи на електроенергію для ГМК і хімпрому залишаться на рівні, зафіксованому в жовтні 2008 року.

Роздрібні тарифи на електроенергію в жовтні 2008 року для споживачів першого класу напруги були затверджені на рівні 42,21 коп. за 1 кВт-год (без ПДВ), для споживачів другого класу напруги - 56,24 коп. за 1 кВт-год (без ПДВ).

Як повідомлялося, уряд постановою від 14 жовтня 2008 року ввів мораторій на підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення для гірничо-металургійних та хімічних підприємств, а також запропонував НКРЕ припинити з 1 листопада 2008 року для них підвищення цін на електроенергію.

Спочатку постанова була прийнята на період до кінця 2008 року, однак наприкінці грудня її дія була продовжена на перший, другий квартали і третій квартали.

На початку жовтня міністр промислової політики Володимир Новицький повідомив, що уряд пролонгував дію постанови і на четвертий квартал 2009 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!