Україна посилила охорону на кордоні з Росією через свиней

П'ятниця, 16 жовтня 2009, 13:43

Державна прикордонна служба посилила охорону україно-російського кордону у зв'язку зі спалахом африканської чуми свиней, зафіксованої в Росії.

Про це повідомляє агентство "Українські новини" з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби.

Відповідно до повідомлення, з п'ятниці в пунктах пропуску на україно-російському кордоні буде здійснюватися загальний прикордонно-митний контроль всіх транспортних засобів, які рухаються в Україну з Росії.

З 18 жовтня буде обмежений пропуск транспортних засобів через місцеві пропускні пункти: весь транспорт крім рейсових автобусів буде направлятися в найближчі пункти пропуску для міжнародного й міждержавного повідомлення для проходження митного, ветеринарного й іншого видів контролю.

Також буде посилена оглядова робота в залізничних пунктах, де всі пасажирські вагони будуть оглядати загальні оглядові групи, до складу яких будуть залучатися представники Державного комітету ветеринарної медицини.

У прикордонних районах і населених пунктах, розташованих безпосередньо біля державного кордону, буде посилений контроль із дотримання режиму державного кордону, з метою перекриття можливих шляхів переміщення через кордон диких і свійських тварин, а також контрабанди м'яса й м'ясопродуктів, у зв'язку із чим створюються загальні з Держкомветмедицини й митними органами групи.

Прикордонне відомство просить громадян з розумінням поставитися до вимушених додаткових заходів контролю й тимчасових незручностей під час перетинання кордону.

Як відомо, Держприкордонслужба вказує на почастішання випадків контрабанди на україно-російському кордоні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!