Екс-голова ФДМ наполягає зупинити приватизацію енергокомпаній

Четвер, 15 жовтня 2009, 14:25

Після провалу з приватизацією Одеського припортового заводу (ОПЗ) доцільно зупинити приватизацію енергетичних компаній країни.

Про це заявила екс-голова Фонду держмайна Валентина Семенюк-Самсоненко, повідомляє прес-служба Соціалістичної партії України.

"Як і у випадку з ОПЗ, приватизація енергетики зведеться до закулісної боротьбі внутрішніх інвесторів, яких уряд, в кінцевому підсумку, буде ділити на своїх і чужих. Приватизація енергетики завершиться такию ж ганьбою, як і приватизація ОПЗ", - зазначила вона.

Семенюк-Самсоненко звернулася з відкритим листом до керівництва держави та керівників місцевих органів влади з пропозицією зупинити приватизацію пакетів акцій більше 50% 14 енергопостачальних компанійю.

У прес-релізі говориться, що також політик 7 вересня подала до Окружного адміністративного суду Києва позов про визнання протиправними актів та дій Кабінету міністрів і ФДМ щодо продажу пакетів акцій обленерго. Слухання справи відбудеться наприкінці жовтня.

За оцінкою Семенюк-Самсоненко, в умовах глобальної фінансової кризи не варто очікувати приходу потужних іноземних стратегічних інвесторів до країни.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!