Мінтрансзв'язку запровадило знижки на транзит в дев'яти портах

Понеділок, 12 жовтня 2009, 20:40

Міністерство транспорту та зв'язку з 16 жовтня 2009 року по 1 квітня 2010 вводить знижки на транзит у дев'яти морських торговельних портах України на окремі товари в розмірі від 20% до 40%.

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу Мінтрансзв'язку

Згідно з повідомленням, знижки на транзит вводяться в Іллічівському, Керченському, Маріупольському, Ренійському, Усть-Дунайському, Херсонському, Одеському, Бердянському портах і порту "Південний".

"Впровадивши привабливі тарифи на переробку транзиту в морських портах України, ми створили сприятливі умови транзитерам", - прокоментував це рішення перший заступник міністра транспорту та зв'язку Василь Шевченко.

Знижки торкнуться вантажів, які формують транзитну вантажну базу українських портів, наприклад, залізної руди, зернових, вугілля, чорних металів.

Мінтрансзв'язку нагадує, що наказ про введення знижок є результатом роботи Тарифної ради при міністерстві, до складу якого залучені фахівці з тарифної політики Мінтрансзв'язку, Укрзалізниці, морських портів і профільного Науково-дослідного проектно-конструкторського інституту морського флоту України.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!