Вінський: Тимошенко блокує реформи на залізниці

Середа, 9 вересня 2009, 17:56

Голова Центрального оргкомітету народно-патріотичного об'єднання "За демократію і справедливість" Йосип Вінський вважає, що рішення Ради національної безпеки та оборони стосовно затвердження Державної програми реформування залізничного транспорту підтверджує факт блокування прем'єр-міністром Юлією Тимошенко реформ у цій галузі.

Таку думку він висловив, коментуючи указ президента №714 від 4 вересня 2009 року, яким введено в дію рішення РНБО від 26 червня 2009 року "Про ситуацію в сфері залізничного транспорту України", повідомляє агентство "УНІАН".

"Рішення РНБО та указ президента тільки підтверджують той факт, що Тимошенко блокувала програму реформування залізничного транспорту, яку ми намагалися провести, коли я займав посаду міністра транспорту та зв'язку. Програму було подано в уряд ще рік тому, але, на жаль, я так і не дочекався розгляду цього питання на засіданні Кабінету міністрів", - сказав Вінський.

На його думку, РНБО повністю підтвердила концепцію реформування залізничного транспорту, яку він мав намір реалізувати на посаді міністра.

"Це добре, що гору взяли не амбіції і популізм, а професіоналізм і державне мислення", - додав Вінський.

Як повідомлялося, 4 вересня президент Віктор Ющенко своїм указом увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 26 червня 2009 року "Про ситуацію в сфері залізничного транспорту України", яким РНБО доручила уряду до 1 грудня затвердити Державну програму реформування залізничного транспорту.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"