Тимошенко обіцяє скасувати ринковий збір

Середа, 30 вересня 2009, 14:03

Кабінет міністрів обіцяє скасувати ринковий збір для роздрібних торгівців з 1 січня 2010 року.

Про це заявила прем'єр Юлія Тимошенко, коментуючи на засіданні уряду підсумки наради з дрібними та середніми підприємцями.

"З 1 січня буде скасовано ринковий збір з тих підприємців, які торгують на оптових та роздрібних ринках", - заявила прем'єр.

"Вони по суті будуть оплачувати лише патент і легальну орендну плату по угодах, які вони укладуть з власниками ринків", - додала Тимошенко.

На переконання прем'єра, окремий ринковий збір є "рудиментом радянської епохи", кошти від якого до бюджету не надходять.

Тимошенко пообіцяла, що уряд найближчим часом внесе до Верховної Ради законопроект щодо скасування ринкового збору.

Також, додала прем'єр, готується до другого читання законопроект про місцеві податки та збори, в якому в тому числі йдеться про єдину систему оподаткування торгівців.

За словами Тимошенко, "ці законопроекти будуть розглянуті першочергово в один з перших робочих днів парламенту, коли у Партії регіонів, можливо, з'явиться розум і вони розблокують парламент".

Прем'єр пообіцяла провести окрему нараду з МВС з питань взаємодії з підприємцями щодо захисту їхніх прав та приватної власності, тому що "МВС на даний момент - єдина силова структура, на яку уряд може покладатися".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"