IFC подвоїть обсяг інвестицій в Україну

Четвер, 3 вересня 2009, 10:52 -

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) планує подвоїти обсяг своїх інвестицій в Україну.

Про це ідеться у повідомленні прес-служби IFC з посиланням на виконавчого віце-президента корпорації Ларса Танелла.

"Наша мета - допомогти компаніям-клієнтам IFC пережити кризу, а також підтримати зусилля України, спрямовані на подолання кризи. У 2010 фінансовому році ми плануємо подвоїти обсяги наших інвестицій в Україну, спрямовуючи кошти у фінансовий сектор, аграрну галузь і в сферу енергоефективності", - заявив Танелл.

У прес-релізі відзначено, що програма діяльності IFC в реальному секторі економіки орієнтована в найближчій перспективі на підтримку існуючих клієнтів корпорації, а в довгострокових планах - на надання допомоги Україні з метою максимально посилити її аграрний потенціал.

Крім того, у плани корпорації закладена координація зусиль з групою Світового банку та іншими міжнародними фінансовими установами для залучення додаткового фінансування з метою сприяння економічному зростанню Україні в довгостроковій перспективі.

Ще одним важливим довгостроковим пріоритетом IFC в Україні є розширення фінансування у сфері енергоефективності.

Як повідомлялося, раніше голова представництва IFC в Україні Олена Волошина в інтерв'ю тижневику "Інвестгазета" заявила про плани корпорації в новому фінансовому році, як мінімум, подвоїти обсяги інвестування в Україну, порівняно з 2008 роком, в якому вони склали 192 млн. доларів.

IFC - інвестиційний підрозділ групи Всесвітнього банку, який фінансує розвиток приватного сектора.

Україна приєдналася до IFC у 1993 році. IFC вже інвестувала понад 1,1 млрд. доларів у 46 проектів в Україні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"