Ярославський взявся за Харківський аеропорт

П'ятниця, 18 вересня 2009, 13:34

Холдинг DCH почав реконструкцію аеродромної частини акціонерного комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Харків".

Про це йдеться на офіційному сайті Харківської міської ради.

"Сьогодні можна з упевненістю сказати, що злітно-посадкову смугу аеропорту буде побудовано", - сказав під час урочистої закладки капсули часу в Міжнародному аеропорту "Харків" президент групи DCH Олександр Ярославський.

За його словами, одержаний перший транш з державного бюджету на реконструкцію злітно-посадкової смуги у розмірі 56 млн. грн.

"Чекаємо, що до кінця року всі 187 млн. грн. будуть переведені, так само як і 711 млн. грн., заплановані урядом на злітно-посадкову смугу в цілому", - зазначив Ярославський.

Президент групи DCH підкреслив важливість того, що об'єкти до Евро-2012 будують українські компанії. Так, над новою злітно-посадковою смугою працюватимуть дві компанії з Києва і Донецька. Аеровокзальну будівлю зводить харківська компанія.

"Ми обійшлися своїми, українськими силами, - підкреслив він. - У нас достатньо досвіду, щоб будувати об'єкти за світовими стандартами якості".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!