У Тимошенко хочуть взяти бензин в кулак

Середа, 16 вересня 2009, 18:29

Міністерство економіки з метою боротьби зі спекуляцією і необгрунтованим завищенням цін на нафтопродукти на внутрішньому ринку України пропонує запровадити державне регулювання цін на дизельне пальне і бензин.

Про це заявив міністр економіки Богдан Данилишин, повідомляє агентство "УНІАН".

"Міністерство економіки пропонує встановити режим державного регулювання цін на окремі види нафтопродуктів", - сказав Данилишин.

При цьому він зазначив, що відповідна постанова може бути винесена на розгляд уряду вже на наступному засіданні.

Міністр також повідомив, що на сьогоднішній день, за наявними в Міністерстві даними, із перевірених на предмет встановлення цін 132 суб`єктів господарювання, які працюють на роздрібному ринку нафтопродуктів, майже у 120 було виявлено безпідставні завищення роздрібних цін на бензин і дизельне паливо.

Крім того, багато з господарюючих суб`єктів просто відмовлялися давати дозвіл на перевірку, мотивуючи це тим, що на сьогоднішній день державне регулювання цін на нафтопродукти в Україні не запроваджено.

Як повідомлялося, 11 серпня в.о. голови Антимонопольного комітету Олександр Мельниченко надіслав першому віце-прем`єр-міністру Олександру Турчинову листа з проханням створити робочу групу, яка буде моніторити й контролювати ціни на бензин.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"