Ціни на цукор пішли на спад

Вівторок, 1 вересня 2009, 16:33

Суб'єкти господарювання, які працюють на ринку цукру України, на виконання вимоги Антимонопольного комітету України (АМКУ), почали знижувати ціни.

Про це ідеться у повідомленні прес-служби АМКУ.

Зокрема, відповідно до отриманої Комітетом інформації, ціни на цукор вже були знижені в 21 області.

Найбільш значне зниження цін оптовими постачальниками було зафіксовано у Київській та у Вінницькій областях - до 10%, у Кіровоградській - до 8,8%, в Сумській - до 7%, у Луганській - до 6,6%, Донецькій - до 5,2 %, у Волинській - до 5,1% і в Херсонській - до 5%.

Також було зафіксовано зниження роздрібних цін і з боку торговельних мереж.

Зокрема, в Полтавській області - до 7,5%, у Луганській - до 7,1%, у Донецькій - до 7%, в Івано-Франківській - до 5,6% і в Запорізькій - до 5,3%.

"Територіальним відділенням Антимонопольного комітету дана вказівка застосувати засоби державного примусу, прийнявши рішення щодо застосування конкурентно-фінансових санкцій до тих підприємств, які без законних на те підстав гальмують процес регулювання цінової ситуації на ринку цукру і затягують з адекватним зниженням цін", - повідомив виконуючий обов'язки голови Комітету Олександр Мельниченко.

Як повідомлялося, органи АМКУ рекомендували суб'єктам господарювання, які працюють на ринку цукру, привести ціни до економічно обгрунтованого рівня.

Вимоги АМКУ були направлені 150 оптовим торговцям, 139 торговим мережам і 5 виробникам цукру.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"